Sportowe

Zajęcia sportowe

•    Wtorek: 14.10 - 14.55 siłownia
•    Środa: 13.35 – 14.20 sala gimnastyczna


                 SIŁOWNIA
  • poniedziałek - 17.00-18.00
  • wtorek - 16.00-17.00
  • środa - 17.00-18.00
  • czwartek - 16.00-17.00

Piłka nożna - reprezentacja chłopców

Dominik Kraszewski,
Piwoński Radosław,
Sebastian Sutkowski,
Patryk Kalinowski,
Michał Mrozowski,
Damian Wajszczyk,
Kamil Jankowski,
Patryk Biały,
                      Tomasz Kaczorowski,
                      Mateusz Ogrodnik


Nasi sportowcy zajęli I miejsce w zmaganiach powiatowych , IV miejsce w rywalizacji międzypowiatowej.

Unihokej

Drużyna dziewcząt reprezentująca nasze Gimnazjum:
Weronika Biała,
Emilia Pękała,
Patrycja Skłodowska,
Kamila Brzostek,
Emilia Kraszewska,
Wioleta Gosk,
Magdalena Biała,
Aneta Dąbkowska,
Beata Tarnowska,

Sukcesy

III miejsce w zmaganiach powiatowych.

III EDYCJA MISTRZOSTW GMINY ANDRZEJEWO CUP 2013



I.    Organizatorzy mistrzostw:

1.    Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Andrzejewie.
2.    Dyrektor Gminnego Gimnazjum w Andrzejewie.
II.    Sponsorzy mistrzostw:
1.    Wójt Gminy Andrzejewo.
III.    Główne cele:
1.    Popularyzacja zdrowego stylu życia młodzieży i mieszkańców Gminy Andrzejewo.
2.    Skutki nadużywania alkoholu i narkomania – prezentacje wideo.
3.    Integracja poszczególnych grup wiekowych i środowisk                      z poszczególnych  miejscowości gminnych.
4.    Środowiskowa popularyzacja znanych dyscyplin sportowych.
IV.    Ogólne informacje organizatorów:
1.    Mistrzostwa odbywać się będą w trzech dyscyplinach sportowych:
- Tenis stołowy.
- Halowa piłka nożna.
- Piłka siatkowa.
                  2. Termin rozgrywek mistrzowskich od 28.01.2013r. do 10.02.2013r.
                  3. Zasady rozgrywek i terminy szczegółowe zawarte w regulaminie
                       mistrzostw (załącznik nr.1).
2.    W zawodach brać może dowolna ilość zawodników (tenis stołowy) i sześcioosobowe drużyny z poszczególnych miejscowości gminnych (piłka siatkowa i halowa piłka nożna).
3.    Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych (patrz regulamin poszczególnych dyscyplin).
4.    Uczestnicy mistrzostw zobowiązani są posiadać niezbędny strój sportowy.
5.    Przed rozpoczęciem poszczególnych rozgrywek będą prezentowane na wideo filmy o tematyce profilaktycznej (zgodnie z załącznikiem nr.2 ).
6.    Zgłoszenia startowe indywidualne i drużynowe przyjmowane są    w sekretariacie Gminnego Gimnazjum w godz. od 8-15 pod numerem telefonu: (86) 2717071 lub bezpośrednio u organizatora kontakt- 504941211.
7.    Nagrody: za miejsca I - III
- dyplomy,
- medale
                       Za zwycięstwo indywidualne (tenis stołowy) i drużynowe (piłka
                       siatkowa i halowa piłka nożna) puchary.

                                                           

Ze sportowymi pozdrowieniami
                                                                     Organizatorzy


                                                      Dyrektor Gimnazjum w Andrzejewie
                                                                   Wojciech Strzeszewski

REGULAMINY


Poszczególnych konkurencji.

I.    Tenis stołowy
1.    Zawody rozgrywane systemem pucharowym w trzech kategoriach wiekowych:
- do 16 lat.
- od 17 do 29 lat
- powyżej 30 lat.
  Termin zawodów wszystkie grupy wiekowe 10 lutego początek
                     godzina 11ºº.
2.    Mecze rozgrywane do trzech setów (dwa wygrane – dalszy awans).
3.    Sety rozgrywane do 11 punktów.
4.    Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują: puchary oraz medale
i dyplomy (miejsca I-III),

II.    HALOWA PIŁKA NOŻNA   
1.    Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych :
- do 16 lat
- od 17  do 29 lat
- powyżej 30 lat.
 Termin zawodów  pierwsza grupa wiekowa 30 stycznia początek zawodów
          godz. 10ºº.
          Druga i trzecia grupa wiekowa 31 stycznia początek zawodów godz.17ºº.
2.    Drużyny pięcioosobowe reprezentujące poszczególne miejscowości (3+1+1 rezerwowy). Dopuszczalne jest łączenie zawodników z dwóch miejscowości, jeśli będą tego uzasadnienia (głównie frekwencja).
3.    Czas trwania meczów 2x10 min. Na prośbę zawodników w starszych grupach wiekowych może mecz trwać 2x5 min.
4.     Przy wyniku remisowym dogrywka 2min. W razie nierozstrzygnięcia meczu wykonywane będą po 3 rzuty karne przez każdą drużynę.
5.    Za wulgaryzmy i brutalne faule kary: - wykluczenie z meczu na 1 min lub
do końca meczu.
6.    Nagrody: we wszystkich kategoriach wiekowych za miejsca I-III medale
i dyplomy, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują Puchar  Wójta Gminy Andrzejewo.

III.    PIŁKA SIATKOWA
1.    Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- do 16 lat
- powyżej 16 lat.
  Termin zawodów: pierwsza grupa wiekowa 6 lutego początek godz. 10ºº
          Druga  grupa wiekowa 3 lutego początek godz. 13ºº.
2.    Drużyny liczą po sześciu zawodników + jeden rezerwowy.
3.    Zespoły mogą być mieszane (dziewczęta + chłopcy i kobiety + mężczyźni).
4.    Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym  do trzech setów (set trzeci to taj brek do 15 punktów).
5.    Drużyny reprezentowane są przez zawodników z jednej miejscowości. 
   W uzasadnionych przypadkach  drużynę mogą reprezentować zawodnicy z dwóch miejscowości.
6.    Nagrody: Za miejsca  I-III we wszystkich kategoriach drużyny otrzymują medale i dyplomy, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach Puchary Wójta Gminy Andrzejewo.
7.    Uroczysta gala wręczania nagród (medali i pucharów) za wszystkie dyscypliny sportowe odbędzie się dnia 10.02.2013r około godziny 15.

Organizatorzy
Wojciech Strzeszewski.

Ferie Zimowe

Harmonogram Dyscyplin Sportowych

poniedziałek, wtorek (28,29 stycznia 2013)
godz.: 10.00 - 14.00

HALOWA PIŁKA NOŻNA - trening

nauczyciele dyżurujący: Pani Krystyna Piliszek (poniedziałek ),
                               Pani Beata Kowalska (wtorek )

środa (30 stycznia 2013)
godz.: 10.00 - 14.00

TURNIEJ FINAŁOWY
do lat 16


nauczyciele dyżurujący: Pan Damian Jasko i ks. Robert Elert

czwartek (31 stycznia 2013)
godz.: 10.00 - 14.00,
       17.00 - 20.00

trening dla chętnych
TURNIEJ FINAŁOWY
do lat 29 i powyżej.


nauczyciele dyżurujący: Pani Barbara Nagórka,
 
Pani Anna Wardaszka i Pan Kamil Rosiński

piątek (1 lutego 2013)
godz.: 10.00 - 14.00

  PIŁKA SIATKOWA - trening

nauczyciel dyżurny: Pani Barbara Przeździecka

niedziela (3 lutego 2013)
godz.: 13.00 - 17.00

TURNIEJ FINAŁOWY
  grupa powyżej 16
lat


nauczyciele dyżurujący: Pani Krystyna Janczewska i Pan Sławomir Tabędzki 

poniedziałek, wtorek (4,5 lutego 2013)
godz.: 10.00 - 14.00

  PIŁKA SIATKOWA - trening

nauczyciele dyżurujący: Pani Agnieszka Przychodzeń
(poniedziałek ),
                          Pani Iwona Majewska
(wtorek )
 
środa ( 6 lutego 2013)
godz.: 10.00 - 14.00

TURNIEJ FINAŁOWY
grupa do lat 16


nauczyciele dyżurujący: Pani Danuta Rostkowska i Pan Kamil Raczyński

czwartek, piątek (7,8 lutego 2013)
godz.: 10.00 - 14.00


TENIS STOŁOWY - trening

nauczyciele dyżurujący: Pani Jolanta Zalewska (czwartek),
             Pani Barbara Sobol (piątek)

niedziela (10 lutego 2013)
godz.: 11.00 -15.00,
         15.00 - 16.00

TURNIEJ FINAŁOWY
wszystkich grup wiekowych.
UROCZYSTA GALA WRECZENIA NAGRÓD
I PODSUMOWANIE ZAWODÓW

nauczyciele dyżurujący: Pan Wojciech Strzeszewski 
                                   Pani Agnieszka Lużyńska

                                   
Pani Marina Ogonowska
Więcej artykułów…