Ferie zimowe w gimnazjum

VII EDYCJA MISTRZOSTW GMINY ANDRZEJEWO

CUP 2017

I. Organizatorzy mistrzostw:

1. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Andrzejewie.

2. Dyrektor Gminnego Gimnazjum w Andrzejewie.

II. Sponsorzy mistrzostw:

1. Wójt Gminy Andrzejewo.

III. Główne cele:

1. Popularyzacja zdrowego stylu życia młodzieży Gminy Andrzejewo.

2. Skutki nadużywania alkoholu i narkomania – prezentacje wideo.

3. Integracja poszczególnych grup wiekowych i środowisk z poszczególnych miejscowości gminnych.

4. Środowiskowa popularyzacja znanych dyscyplin sportowych.

IV. Ogólne informacje organizatorów:

1. Mistrzostwa odbywać się będą w trzech dyscyplinach sportowych:

- Tenis stołowy.

- Unihokej.

- Halowa piłka nożna.

2. Termin rozgrywek mistrzowskich od 13.02.2017 r. do 24.02.2017 r.

3. Zasady rozgrywek i terminy szczegółowe zawarte w regulaminie mistrzostw (załącznik nr.1).

4. W zawodach brać może dowolna ilość zawodników (tenis stołowy) i pięcioosobowe drużyny w poszczególnych dyscyplinach sportowych (unihokej i halowa piłka nożna).

5. Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych (patrz regulamin poszczególnych dyscyplin).

6. Uczestnicy mistrzostw zobowiązani są posiadać niezbędny strój sportowy, a w szczególności czyste obuwiem sportowe.

7. Przed rozpoczęciem poszczególnych rozgrywek będą prezentowane na wideo filmy o tematyce profilaktycznej (zgodnie z załącznikiem nr.2).

8. Zgłoszenia startowe indywidualne i drużynowe przyjmowane są w sekretariacie Gminnego Gimnazjum w godz. od 8-15 pod numerem telefonu: (86) 2717071 lub bezpośrednio u organizatora kontakt- 504941211.

9. Nagrody: za miejsca I - III

- dyplomy,

- medale

Za zwycięstwo drużynowe (piłka

halowej piłce nożnej) puchary, w starszej grupie wiekowej

koszulki.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Organizatorzy

Dyrektor Gimnazjum w Andrzejewie.


 

REGULAMINY

Poszczególnych konkurencji.

 

I. Tenis stołowy

1. Zawody rozgrywane systemem pucharowym w trzech kategoriach wiekowych:

- do 12 lat.

- do 16 lat.

2. Termin zawodów obu grup wiekowych13-14lutego - gry treningowe

w godzinach: 9 - 14ºº.

15 lutego Finały godz.9 – 14.

2. Mecze rozgrywane do trzech setów (dwa wygrane – dalszy awans).

3. Sety rozgrywane do 11 punktów.

4. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują: medale i dyplomy (miejsca I-III),

II. Unihokej.

1. Zawody rozgrywane będą w kategorii do 15 lat. (dziewczęta i chłopcy).

2. Termin zawodów 16 lutego gry treningowe w godzinach: 9 – 14 gry treningowe.

3. 17 lutego Finały w godz. 9 – 14

4. Drużyny liczą czterech zawodników + jeden rezerwowy.

5. Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdym.

6. Nagrody: medale i dyplomy dla zwycięskich drużyn.

III. HALOWA PIŁKA NOŻNA

1. Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w

poszczególnych kategoriach wiekowych:

- do 9 lat.

- od 10 do 16 lat.

- powyżej 16 lat.

2. Terminy zawodów: w dniach 20 lutego kategoria wiekowa do 10lat

trening w godz. 9 – 14.

21 lutego Finały w godz. 9 – 14

22 lutego kategoria wiekowa - od 10 do 16 lat. gry treningowe

w godz. 9 – 14

23 lutego Finały w godz. 9 – 14

24 lutego kategoria wiekowa powyżej 16 lat w godz. 9 – 14 gry

treningowe, a 0d 17 do 19 Finały i uroczyste podsumowanie

zawodów z wręczeniem pucharu Wójta Gminy Andrzejewo.

3. Drużyny pięcioosobowe (3+1+1 rezerwowy).

4. Czas trwania meczów 2x10 min.

5. Przy wyniku remisowym dogrywka 4min. W razie nierozstrzygnięcia

Meczu drużyny wykonują po 3 rzuty karne.

6. Za wulgaryzmy i brutalne faule kary: -wykluczenie z meczu na 2min.

7. Nagrody: w młodszych kategoriach wiekowych za miejsca I-III

medale i dyplomy, a zwycięzcy w najstarszej kategorii otrzymują koszulki i Puchar      Wójta Andrzejewo.

Dyrektor Gminnego Gimnazjum

w Andrzejewie.

DYŻURY NAUCZYCIELI PODCZAS FERII ZIMOWYCH.

 

Lp.

Data

Godziny

Zawodów.

Dyscyplina.

Dyżurujący

Nauczyciele.

1.

13.02.2017 r. poniedziałek

9 – 14

Tenis stołowy

Gry treningowe.

1. B. Kowalska.

2.

14.02.2017 r. wtorek

9 – 14

- // - - // -

Gry treningowe.

1.M. Ogonowska.

3.

15.02.2017 r. środa

9 -14

Tenis stołowy

Finały.

1. B. Nagórka.

4.

16.02.2017 r. czwartek

9 -14

Unihokej

Gry treningowe.

1. D. Rostkowska.

5.

17.02.2017 r. piątek

9 – 14

Unihokej

Finały.

1. S. Tabędzki.

2. Andruszkiewicz.

6.

20.02.2017 r.

poniedziałek

9 – 14

Halowa piłka nożna

- gry treningowe pierwsza gr. wiekowa.

1. A. Lużyńska.

7.

21.02.2017 r.

Wtorek

9 -14

- // - - // -

Finały.

1 S. Tabędzki.

2 B. Chrzanowska.

8.

22.02.2017 r.

Środa

9 – 14

Halowa piłka nożna

- gry treningowe

II gr. wiekowa.

1. I. Zubowicz.

9.

23.02.2017 r.

Czwartek

9 – 14

- // - - // -

Finały.

1. K. Rosiński.

2. B. Sobol.

10.

24.02.2017 r.

piątek

9 – 14

16 - 18

Około 18ᶾ⁰

Halowa piłka nożna

III gr. wiekowa - gry treningowe

Finały.

Podsumowanie zawodów z wręczeniem Pucharu Wójta Gminy Andrzejewo.

1. B. Przeździecka.

2. K. Rosiński

3. W.Strzeszewski

4. I. Majewska.