Spektakl teatralny w Gminnym Gimnazjum w Andrzejewie "Cud Bożego Narodzenia"

 

To właśnie tego wieczoru,

od bardzo wielu wieków,

pod dachem tkliwej kolędy

Bóg rodzi się w człowieku.

 

Czas Bożego Narodzenia to radosny okres, z którym wiąże się nierozerwalnie wzmacnianie więzi międzyludzkich i poczucia wspólnoty, radość z możliwości wspólnego przeżywania narodzin Pana i wyrozumiałość dla wszelkich niedociągnięć i potknięć w codzienności każdego z nas.

Mając na uwadze ten niezwykły czas zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Andrzejewa i okolic na Spotkanie Wigilijne w Gminnym Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Andrzejewie, które odbędzie się dnia 22 grudnia 2015r. o godzinie 16.00.

Korzystając z podniosłej okazji, jaką są Święta Bożego Narodzenia, Gminne Gimnazjum w Andrzejewie reprezentowane przez dyrektora szkoły p. Wojciecha Strzeszewskiego chciałoby podziękować wszystkim tym, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej szkoły i wspierają Gimnazjum, jako Przyjaciele i Życzliwi Darczyńcy, dlatego też podczas uroczystości będzie miało miejsce uroczyste wręczenie Medali Przyjaciół Gimnazjum.

W programie uroczystości przewidziane jest:

16.00 Powitanie zaproszonych gości.
16.10 Wręczenie pamiątkowego medalu „Przyjaciela Gimnazjum”:
Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Tadeuszowi Bronakowskiemu,
Rektorowi Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku
dr. Romanowi Gawrychowi,
Radnemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego
Panu Marianowi Krupińskiemu,
Założycielom Fundacji AMF „Nasza Droga ”
Państwo Anna i Maciej Formanowicz
16.20 Spektakl teatralny „Cud Bożego Narodzenia”.
18.00 Życzenia świąteczne, dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie.

Niech spotkanie to i przewidziane w jego ramach, przygotowane przez gimnazjalistów, przedstawienie stanie się miłym prezentem dla wszystkich i pozwoli nam odczuć to, co najważniejsze – bliskość, radość z przebywania razem i chwili podniosłej zadumy podczas dzielenia się opłatkiem.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w tej uroczystości.