Nasi sportowcy ponownie na podium


   
Sztafetowe biegi przełajowe stanowią jedną z najpiękniejszych konkurencji sportowych lekkoatletycznych. Łączą w sobie to, co jest najważniejsze w sportowej rywalizacji, indywidualną pracę i umiejętności poszczególnych  biegaczy oraz dbałość o dobro i osiągnięcia zespołu. W czwartek 09. 04. 2015 roku w Małkini reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatowym, stanowiących ważny etap eliminacji do dalszej rywalizacji.
 
 Istotą wszystkich biegów sztafetowych jest przebiegnięcie z pałeczką sztafetową określonego dystansu kolejno przez wszystkich biegaczy zespołu.
Z tym większą dumą i satysfakcją informujemy, że członkowie sportowej reprezentacji w składzie:
 
 
 
dziewczęta
 
chłopcy
 
1. Monika Biała
 
2. Katarzyna Borkowska
 
3.Magdalena Flak
 
4. Wiktoria Gutowska
 
5. Urszula Jagielska
 
6. Iwona Krasowska
 
7. Emilia Kraszewska
 
8. Ewelina Ościłowska
 
9. Agata Perkowska
 
10. Zuzanna Tymińska
 
11. Natalia Skłodowska
(rezerwowa)
 
1. Daniel Gniazdowski

2. Łukasz Godlewski
 
3. Adrian Grabowski
 
4. Karol Kapusta
 
5. Patryk Kraszewski
 
6. Daniel Płotczyk
 
7. Kamil Rudziński
 
8. Krystian Sobotka
 
9. Damian Wilk
 
10. Grzegorz Zawistowski
 
11. Cezary Cymerman
(rezerwowy)
 
 
 
zajęli I miejsce w kategorii chłopców i II miejsce w kategorii dziewcząt. 

      Jak relacjonuje Szkolny Związek Sportowy aura sprzyjała biegaczom, a jej wyniki w kategorii Gimnazja, na tle innych uczestników zmagań, prezentują się następująco:
 
 Gimnazja- dziewczęta: 1. PG 2 Małkinia Górna, 2. PG Andrzejewo, 3. PG Zaręby Kościelne, 4. PG Nur, 5. PG Wąsewo, 6. GP 3 Ostrów Maz.
Gimnazja - chłopcy: 1. PG Andrzejewo, 2. PG 2 Małkinia Górna, 3. PG Zaręby Kościelne, 4. GP 3 Ostrów Maz, 5. PG Nur, 6. PG Wąsewo, 7. PG Brok. 
        Dystans jaki pokonał każdy z uczestników sztafety to  jeden kilometr. Oznacza to, że zwycięstwa i czołowe miejsca na podium okupione zostały dużym wysiłkiem i zaangażowaniem naszych sportowców. Włożona praca zaowocowała zakwalifikowaniem się naszych drużyn do kolejnego etapu zmagań - Międzypowiatowych Zawodów w Biegach Przełajowych, które odbyły się w sobotę  11.04.2015 w Ostrołęce. Nasi reprezentanci wrócili z nich z brązowym medalem w grupie chłopców i szóstym miejscem dziewcząt w trudnej rywalizacji międzypowiatowej.