FERIE ZIMOWE

                    
   V EDYCJA MISTRZOSTW GMINY ANDRZEJEWO 
      CUP 2015

 

I.  Organizatorzy mistrzostw:

1. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Andrzejewie.

2. Dyrektor Gminnego Gimnazjum w Andrzejewie.
 

II.  Sponsorzy mistrzostw:

1.Wójt Gminy Andrzejewo.
 

III.  Główne cele:

1. Popularyzacja zdrowego stylu życia młodzieży i mieszkańców Gminy Andrzejewo.

2. Skutki nadużywania alkoholu i narkomania – prezentacje wideo.

3. Integracja poszczególnych grup wiekowych i środowisk z poszczególnych  miejscowości gminnych.

4. Środowiskowa popularyzacja znanych dyscyplin sportowych.
 

IV.  Ogólne informacje organizatorów:

1. Mistrzostwa odbywać się będą w czterech dyscyplinach sportowych:

- Tenis stołowy.

- Halowa piłka nożna.

- Piłka siatkowa.

- Gra zręcznościowa FIFA 2015.

2. Termin rozgrywek mistrzowskich od 19.01.2013r. do 30.01.2014r.

3. Zasady rozgrywek i terminy szczegółowe zawarte w regulaminie mistrzostw (załącznik nr.1).

4. W zawodach brać może dowolna ilość zawodników (tenis stołowy) i sześcioosobowe
      drużyny z poszczególnych miejscowości gminnych (piłka siatkowa i halowa piłka  nożna), oraz dwuosobowe zespoły w stolikowej piłce nożnej.

5. Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych
      (patrz regulamin poszczególnych dyscyplin).

6. Uczestnicy mistrzostw zobowiązani są posiadać niezbędny strój sportowy, a w szczególności czyste obuwiem sportowe. 

7. Przed rozpoczęciem poszczególnych rozgrywek będą prezentowane na wideo filmy o tematyce profilaktycznej (zgodnie z załącznikiem nr.2 ).

8. Zgłoszenia startowe indywidualne i drużynowe przyjmowane są w sekretariacie Gminnego Gimnazjum w godz. od 8-15 pod numerem telefonu: (86) 2717071 lub bezpośrednio u organizatora kontakt- 504941211.

9. Nagrody: za miejsca I - III

- dyplomy,

- medale

                Za zwycięstwo drużynowe (piłka  siatkowa i halowa piłka nożna) puchary.

 

 

                                         Ze sportowymi pozdrowieniami

                                            Organizatorzy 

                                           Dyrektor Gimnazjum w Andrzejewie.

 

 
 

 

     REGULAMINY
       Poszczególnych konkurencji.

 

 
I.  TENIS STOŁOWY

1.  Zawody rozgrywane systemem pucharowym w trzech kategoriach wiekowych:

- do 12 lat.

- do 16 lat

- powyżej 16 lat.

2. Termin zawodów wszystkie grupy wiekowe
     23 stycznia  początek godzina 12ºº.
3.  Mecze rozgrywane do trzech setów (dwa wygrane – dalszy awans).
4.  Sety rozgrywane do 11 punktów.
5.  Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują:
     medale i dyplomy (miejsca I-III),

II.   HALOWA PIŁKA NOŻNA    

1. Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym
   w poszczególnych kategoriach wiekowych :

- do 10 lat

- od 11  do 13 lat

- od 14 do 16 lat ( kat. dziewcząt i chłopców).

- powyżej 16 lat.

2. Termin zawodów 

          Pierwsza i druga grupa wiekowa 28 stycznia początek    

          Początek zawodów godz. 10⁰⁰.

          Trzecia grupa wiekowa 29 stycznia
          początek zawodów godz.10ºº.

           ( dziewczęta i chłopcy).

          Czwarta grupa wiekowa 30 stycznia początek zawodów godz. 16⁰⁰.

3. Drużyny pięcioosobowe reprezentujące poszczególne miejscowości (3+1+1 rezerwowy).
Dopuszczalne jest łączenie zawodników z dwóch miejscowości, jeśli będą tego
uzasadnienia (głównie frekwencja).

4. Czas trwania meczów 2x10 min.
Na prośbę zawodników w starszych grupach wiekowych mecz może trwać 2x5 min.

5. Przy wyniku remisowym dogrywka 2min.
W razie nierozstrzygnięcia meczu wykonywane będą po 3 rzuty karne przez każdą drużynę.

6. Za wulgaryzmy i brutalne faule kary:
- wykluczenie z meczu na 1 min lub do końca meczu.

7. Nagrody: we wszystkich kategoriach wiekowych za miejsca I-III medale i dyplomy,
a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują Puchar  Wójta Gminy Andrzejewo.

 III.  PIŁKA SIATKOWA

 1. Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych:

- do 16 lat

- powyżej 16 lat.

 2. Termin zawodów:

          Pierwsza grupa wiekowa 20 stycznia początek godz. 10⁰⁰.

          Druga  grupa wiekowa 21 stycznia początek godz. 16ºº.

3. Drużyny liczą po sześciu zawodników + jeden rezerwowy.

4. Zespoły mogą być mieszane (dziewczęta + chłopcy i kobiety + mężczyźni).

5. Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym  do trzech setów (set trzeci to taj brek do 15 punktów).

Drużyny reprezentowane są przez zawodników z jednej miejscowości. 
W uzasadnionych przypadkach  drużynę mogą reprezentować zawodnicy z dwóch miejscowości.

 

 IV.   Gra zręcznościowa FIFA 2015.

1. Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym bez kategorii wiekowych.

2. Drużyna składa się z dwóch zawodników/zawodniczek (drużyny mogą być mieszane).

3. Termin zawodów 27 stycznia. Początek godzina 10.

4. Nagrody: Za miejsca  I-III drużyny otrzymują medale i dyplomy, a   zwycięzcy  Puchar Wójta Gminy Andrzejewo.

5. Uroczysta gala wręczania nagród (medali i pucharów) za wszystkie dyscypliny sportowe
odbędzie się dnia 30.01.2015r około godziny 18.

                                                  Organizatorzy

                                                   Dyrektor Gminnego Gimnazjum

                                                w  Andrzejewie.

 

DYŻURY NAUCZYCIELI PODCZAS FERII ZIMOWYCH.

 Lp.

  Data

Godziny
Zawodów.

Dyscyplina.

Dyżurujący
Nauczyciele.

 

1.

 

19.01.2015r.  poniedziałek


 
9 – 14
 9,30-12,15

                
               Piłka siatkowa

                     Trening.
                Wyjazd na basen

 

1. K. Piliszek.
2.D. Rostkowska

 

2.

 

20.01.2015r. 
wtorek

 

9 – 14

 

 
Piłka siatkowa

Trening.
  Finał  I grupa wiekowa.

 

1.J.Andruszkiewicz
2. I. Zubowicz.

 

3.

 

21.01.2015r. 
środa

 

9 -14
16


Piłka siatkowa

- gry treningowe.
Finał II grupa wiekowa.

 

1. B. Chrzanowska
2. S. Tabędzki.

 4.


22.01.2015r.  czwartek

 

9 -14


Tenis stołowy

Trening.


1. B. Sobol.

2. K. Janczewska.

 

5.

 

23.01.2015r. 
piątek

 

 

9 – 12
12


Tenis stołowy

 Trening.
Turniej finałowy wszystkie kat.wiekowe.

 

1. A. Lużyńska.
2. S. Tabędzki.
3. J. Zalewska.

 6.

26.01.2015r.

poniedziałek

 
9 – 14


Halowa piłka nożna

- gry treningowe

 
1. A. Przychodzeń.

 

7.

 

27.01.2015r.
Wtorek

 

9 -14


Gra zręcznościowa FIFA 2015

- rozgrywki finałowe.


1. B. Kowalska.

2. M. Ogonowska.

8.

 

28.01.2015r.
Środa

 

9 – 10

10 – 14


Halowa piłka nożna

- gry treningowe
- rozgrywki finałowe I i II gr.
(szkoły podstawowe).

 

1. K. Rosiński.

 

 

9.

 

29.01.2015r.
Czwartek

 

9 – 12
12 - 14


Halowa piłka nożna

Trening.
 Dziewczęta i chłopcy
– III gr.wiek.

 rozgrywki finałowe.

 

1. K. Raczyński.
2. B. Przeździecka

 

10.

 

30.01.2015r.
Piątek

 

9 – 14
16 - 18

 Około 18


Halowa piłka nożna

- gry treningowe
- rozgrywki finałowe
wszystkie grupy wiekowe.
Podsumowanie wszystkich
dyscyplin sportowych i wręczenie medali, pucharów i dyplomów.

 

1. B. Nagórka.
2. K. Rosiński
3. W.Strzeszewski
4. I. Majewska.