FERIE ZIMOWE

IV EDYCJA MISTRZOSTW GMINY ANDRZEJEWO
CUP 2014
 
I.                   Organizatorzy mistrzostw:
1.     Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Andrzejewie.
2.     Dyrektor Gminnego Gimnazjum w Andrzejewie.
II.                 Sponsorzy mistrzostw:
1.     Wójt Gminy Andrzejewo.
III.              Główne cele:
1.     Popularyzacja zdrowego stylu życia młodzieży i mieszkańców Gminy Andrzejewo.
2.     Skutki nadużywania alkoholu i narkomania – prezentacje wideo.
3.     Integracja poszczególnych grup wiekowych i środowisk z poszczególnych miejscowości gminnych.
4.     Środowiskowa popularyzacja znanych dyscyplin sportowych.
IV.              Ogólne informacje organizatorów:
1.     Mistrzostwa odbywać się będą w czterech dyscyplinach sportowych:
- Tenis stołowy.
- Halowa piłka nożna.
- Piłka siatkowa.
- Stolikowa Piłka Nożna.
                  2. Termin rozgrywek mistrzowskich od 17.02.2013r. do 28.02.2013r.
                  3. Zasady rozgrywek i terminy szczegółowe zawarte w regulaminie
                       mistrzostw (załącznik nr.1).
2.     W zawodach brać może dowolna ilość zawodników (tenis stołowy) i sześcioosobowe drużyny z poszczególnych miejscowości gminnych (piłka siatkowa i halowa piłka nożna), oraz dwuosobowe zespoły w stolikowej piłce nożnej.
3.     Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych (patrz regulamin poszczególnych dyscyplin).
4.     Uczestnicy mistrzostw zobowiązani są posiadać niezbędny strój sportowy,
a w szczególności czyste obuwiem sportowe. 
5.     Przed rozpoczęciem poszczególnych rozgrywek będą prezentowane na wideo filmy
o tematyce profilaktycznej (zgodnie z załącznikiem nr.2 ).
6.     Zgłoszenia startowe indywidualne i drużynowe przyjmowane są    w sekretariacie Gminnego Gimnazjum w godz. od 8-15 pod numerem telefonu: (86) 2717071 lub bezpośrednio u organizatora kontakt- 504941211.
7.     Nagrody: za miejsca I - III
- dyplomy,
- medale
                       Za zwycięstwo indywidualne (tenis stołowy) i drużynowe (piłka siatkowa i halowa piłka nożna) puchary.
 
 
                                                            Ze sportowymi pozdrowieniami
                                                                     Organizatorzy
 
 
                                                      Dyrektor Gimnazjum w Andrzejewie.
                                                                   
 
 
 REGULAMINY
Poszczególnych konkurencji.
 
I.Tenis stołowy
 
1.     Zawody rozgrywane systemem pucharowym w trzech kategoriach wiekowych:
- do 16 lat.
- od 17 do 29 lat
- powyżej 30 lat.
                 2. Termin zawodów wszystkie grupy wiekowe 28 lutego początek godzina 12ºº.
2.     Mecze rozgrywane do trzech setów (dwa wygrane – dalszy awans).
3.     Sety rozgrywane do 11 punktów.
4.     Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują: puchary oraz medale i dyplomy (miejsca I-III),
 
II.HALOWA PIŁKA NOŻNA   
 
1.     Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych :
- do 16 lat
- od 17 do 29 lat
- powyżej 30 lat.
    2.  Termin zawodów pierwsza grupa wiekowa 25 lutego początek zawodów godz. 10ºº.
          Druga i trzecia grupa wiekowa 26 lutego początek zawodów godz.17ºº.
2.     Drużyny pięcioosobowe reprezentujące poszczególne miejscowości (3+1+1 rezerwowy). Dopuszczalne jest łączenie zawodników z dwóch miejscowości, jeśli będą tego uzasadnienia (głównie frekwencja).
3.     Czas trwania meczów 2x10 min. Na prośbę zawodników w starszych grupach wiekowych może mecz trwać 2x5 min.
4.      Przy wyniku remisowym dogrywka 2min. W razie nierozstrzygnięcia meczu wykonywane będą po 3 rzuty karne przez każdą drużynę.
5.     Za wulgaryzmy i brutalne faule kary: - wykluczenie z meczu na 1 min lub do końca meczu.
6.     Nagrody: we wszystkich kategoriach wiekowych za miejsca I-III medale     i dyplomy, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymują Puchar  Wójta Gminy Andrzejewo.
 
III. PIŁKA SIATKOWA
 
1.     Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- do 16 lat
- powyżej 16 lat.
      2. Termin zawodów: pierwsza grupa wiekowa 20 lutego początek godz. 10ºº
          Druga  grupa wiekowa 21 lutego początek godz. 13ºº.
2.     Drużyny liczą po sześciu zawodników + jeden rezerwowy.
3.     Zespoły mogą być mieszane (dziewczęta + chłopcy i kobiety + mężczyźni).
4.     Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym do trzech setów (set trzeci to taj brek do 15 punktów).
Drużyny reprezentowane są przez zawodników z jednej miejscowości.         W uzasadnionych przypadkach drużynę mogą reprezentować zawodnicy       z dwóch miejscowości.
IV.              Stolikowa Piłka Nożna.
 
1.     Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym w dwóch kategoriach wiekowych:
- do 16 lat.
- powyżej.
2.     Drużyna składa się z dwóch zawodników/zawodniczek (drużyny mogą być mieszane).
3.     Półfinały i finał rozgrywane do dwóch zwycięstw.
4.     Termin zawodów I i II grupa wiekowa 18 lutego. Początek godzina 10.
5.     Nagrody: Za miejsca I-III we wszystkich kategoriach drużyny otrzymują medale i dyplomy, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach Puchary Wójta Gminy Andrzejewo.
6.     Uroczysta gala wręczania nagród (medali i pucharów) za wszystkie dyscypliny sportowe odbędzie się dnia 28.02.2013r około godziny 17.
 
Organizatorzy
Dyrektor Gminnego Gimnazjum
w Andrzejewie.

DYŻURY NAUCZYCIELI PODCZAS
FERII ZIMOWYCH.

 

Lp.

 

Data

 

Godziny

Zawodów.

 

Dyscyplina.

Dyżurujący

Nauczyciele.

 

1.

 

17.02.2014r.  poniedziałek

 

 

9 – 14

Stolikowa

Piłka nożna

- gry treningowe.

 

1.J.Andruszkiewicz

 

2.

 

18.02.2014r.  wtorek

 

 

9 – 14

 

Stolikowa

Piłka nożna

 rozgrywki finałowe I i II gr

 

1.M.Iwaniuk,

2.K.Piliszek

 

3.

 

19.02.2014r.  środa

 

 

9 -14

Piłka siatkowa

- gry treningowe.

 

1.Ks.R.Elert

 

4.

 

20.02.2014r.  czwartek

 

 

9 -14

Piłka siatkowa

rozgrywki finałowe I gr.

 

1.B.Sobol

2.K.Janczewska

 

5.

 

21.02.2014r.  piątek

 

 

9 – 13

13 - 17

Piłka siatkowa

  - gry treningowe

- rozgrywki finałowe II gr.

1.B.Chrzanowska,

2.D.Rostkowska,

3.K.Raczyński

 

6.

 

24.02.2014r.

 

 

9 – 14

Halowa piłka nożna

- gry treningowe

 

1.M.Ogonowska

 

7.

 

25.02.2014r.

 

 

9 -14

Halowa piłka nożna

- rozgrywki finałowe I gr.

1.A.Lużyńska,

2.I.Majewska

8.

 

26.02.2014r.

 

 

9 – 14

17 – 20

Halowa piłka nożna

- gry treningowe

- rozgrywki finałowe I i II gr.

 

1.A.Przychodzeń,

2.K.Rosiński

 

9.

 

27.02.2014r.

 

 

9 – 14

Tenis stołowy

- gry treningowe

 

1.B.Przeździecka

 

10.

 

28.02.2014r.

 

 

9 – 13

12 - 17

 

Około 17

Tenis stołowy

-- gry treningowe

- rozgrywki finałowe

wszystkie grupy wiekowe.

Podsumowanie wszystkich

dyscyplin sportowych i wręczenie medali, pucharów i dyplomów.

 

1.B.Kowalska,

2.B.Nagórka,

3.S.Tabędzki